ADU.sk, s.r.o., Rajecká 24, Bratislava, IČO : 44931352, DIČ : 2022873347, ORSR Sro 60035/B

Poradenstvo | www.podnikaniebezpokut.sk

j0439502Na trhu je nepreberné množstvo spoločností a agentúr, ktoré vám zaistia rozmanité druhy školení a motivačných seminárov,.... a vyzbrojeného teóriou vás nechajú napospas realite. My sme teóriu kníh uviedli do praxe, naše skúsenosti sú nazbierané počas dlhoročného pôsobenia v spoločnostiach rôznych veľkostí (od 5 do 200 zamestnancov) s rôznym produktovým zameraním. Naši pracovníci počas doterajšej kariéry pôsobili na postoch od office manažérov cez procesný manažment, controlling až po výkonných riaditeľov a štatutárov spoločností. Preto vám ponúkame poradenstvo založené na praktických skúsenostiach a dosiahnutých úspechoch pre nasledujúce oblasti :

  • dane
  • účtovníctvo
  • manažment a controlling
  • personalistika a riadenie ľudských zdrojov
  • skladové hospodárstvo
  • interné smernice (účtovné, prevádzkové)
  • legislatíva súvisiaca s podnikaním
  • zakladanie spoločností
  • ochrana pred únikom informácii

Úspech poradenstva je závislý od mnohých vecí, ale určite budete súhlasiť s tým, že základom je komunikácia. Začnime teda komunikovať... napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. a my sa s vami spojíme.

Okrem všeobecného a komplexného poradenstva v hore uvedených oblastiach vám ponúkame aj úzko špecializovanú oblasť poradenstva určenú pre spoločníkov a konateľov spoločností s ručením obmedzeným.

PORADENSTVO ZADARMO

Našou devízou sú naše skúsenosti a výzvou sú nové problémy. Problém, ktorý vás trápi sme možno už vyriešili pre iného klienta a ak nie verte, že to čo robíme nás baví. Napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. a my vám ZADARMO (naozaj zadarmo) poskytneme naše stanovisko, radu, vzorový dokument. Nemôžeme vám sľúbiť, že zodpovieme všetky vaše dotazy, ale niečo sa na nás predsa len nalepilo. Ako uvádzame v inej časti našej stránky, nemôžeme to robiť zadarmo stále, ale zaujímavé problémy si zaslúžia pozornosť a aj nás posúvajú ďalej. Vieme, že ak budete spokojný, tak sa nakoniec stanete naším klientom.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Užívateľská sekcia

 
 
Kto potrebuje registratúrny plán ?
 
 
Stránka je optimalizovaná pre Internet Explorer 7 a vyšší, Firefox 3, Opera 10 a Safari 4 a vyšší
(c) Copyright 2010 ADU.sk ( audit - dane - účtovníctvo)