ADU.sk, s.r.o., Rajecká 24, Bratislava, IČO : 44931352, DIČ : 2022873347, ORSR Sro 60035/B

Legislatíva | www.podnikaniebezpokut.sk

j0422411

Pre našich klientov zabezpečujeme kompletné poradenstvo v oblasti legislatívy, vrátanie spracovania analýzy aktuálneho znenia legislatívneho predpisu. Upozorníme Vás na novely, ktoré sa týkajú Vášho predmetu podnikania a poskytneme Vám v elektronickej forme aktuálne znenie legislatívy vrátane všetkých novelizácii, alebo s účinnosťou k určitému dátumu podľa Vašich potrieb.

V spolupráci s našimi partnermi zabezpečíme kompletné posúdenie problematiky zahŕňajúce stanovisko právnika, daňového poradcu, audítora a účtovníka. Týmto spôsobom sa vyhnete prípadom, keď si každá strana obhajuje svoje tvrdenie, ale stanoviská sú protichodné.

Sledovať zmeny v legislatíve, ale hlavne obsiahnuť celú oblasť legislatívy týkajúcej sa podnikania je skutočne náročné a takmer nemožné popri iných činnostiach. Zamerajte sa na predmet svojho podnikania a my vám zabezpečíme podporu v oblasti, ktorá vám priamo neprináša finančný výsledok, ale v prípade zanedbania môže znamenať aj koniec podnikania.

 

Okrem všeobecného a komplexného poradenstva v oblasti legislatívy vám ponúkame aj úzko špecializovanú oblasť poradenstva určenú pre spoločníkov a konateľov spoločností s ručením obmedzeným.

LEGISLATÍVA ZADARMO

Na súde sa dozviete, že neznalosť zákona neospravedlňuje, ale bezplatný a jednoduchý prístup k aktuálnemu zneniu legislatívy nám štát akosi zabudol poskytnúť. Napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. názov, alebo číslo a rok zákona, ktorý potrebujete a my vám ho pošleme ZADARMO v aktuálnom a úplnom znení (naozaj, nie je to žiaden chyták) . Nemôžeme to robiť bezplatne donekonečna, ale jeden-dva krát nám to neprekáža. Ak sa bude jednať o oblasť nášho podnikania pošleme vám aj naše stanovisko k uvedenej problematike, prípadne praktickú radu. Je to náš príspevok k právnemu povedomiu občanov.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

 

Užívateľská sekcia

 
 
Kto potrebuje registratúrny plán ?
 
 
Stránka je optimalizovaná pre Internet Explorer 7 a vyšší, Firefox 3, Opera 10 a Safari 4 a vyšší
(c) Copyright 2010 ADU.sk ( audit - dane - účtovníctvo)