ADU.sk, s.r.o., Rajecká 24, Bratislava, IČO : 44931352, DIČ : 2022873347, ORSR Sro 60035/B

Implementácia informačného systému POHODA

pohodaVybrať správny informačný systém naozaj nie je jednoduché a po skúsenostiach s rôznymi informačnými systémami nám je jasné, že neexistuje najlepší produkt. Každý má svoje výhody aj nevýhody a preto je to do značnej miery aj o otvorenosti systému a popredajných službách.

Naša spoločnosť používa ekonomický systém POHODA. Vzhľadom k našim skúsenostiam so systémom POHODA ponúkame zákazníkom poradenstvo pri výbere vhodných modulov, zaistenie jeho implementácie a poradenstvo pri používaní.

Naši klienti oceňujú, že im okrem vedenia účtovníctva, komplexného poradenstva, zavedenia a optimalizácie skladového hospodárstva,  ... atd. dokážeme pomôcť aj v oblasti vytvárania vlastných tlačových zostáv, opravách vystavených dokladov a celkovej správy software POHODA.

 

Ako certifikovaný partner spoločnosti Stormware s.r.o., ktorá je výrobcom ekonomického systému POHODA vám zaistíme dodávku v zmysle platného cenníka spoločnosti Stormware s.r.o.

 

 NOVINKA - POHODA online

S príchodom Cloud Computing služieb sa otvárajú nové možnosti aj v oblasti použitia ekonomického systému POHODA. V spolupráci so spoločnosťou ZUTOM s.r.o. poskytujeme pre našich klientov možnosť používania aplikácie "POHODA online" s garantovaným prístupom a nepretržitou prevádzkou. Nemusíte si kupovať vlastnú licenciu, nemusíte sa starať o upgrade, údržbu, zálohovanie a nie je dôležité kde sa práve nachádzate ani aký operačný systém využívate. Zaistíme inštaláciu a konfiguráciu ekonomického systému POHODA, pridelíme vám prihlasovacie meno a heslo a môžete pracovať bez ohľadu na to, či ste vo svojej kancelárii, doma, alebo so svojim iPad-om niekde na cestách. K dokladom ktoré vytvoríte máme okamžite prístup, môžeme ich zaúčtovať bez toho aby sme sa stretli a vy máte okamžite prístup k výstupom od nás. Neviete si rady s vytvorením faktúry, príjemky, pokladničného dokladu ..., stačí nám zatelefonovať a spoločne doklad vytvoríme bez ohľadu na to, ako ďaleko od seba sa práve nachádzame. POHODA online prináša efektivitu, bezpečnosť, bezúdržbovosť a zároveň šetrí vaše investície, čo viac by sme si mohli želať od ekonomického informačného systému.

certifikovany_partner_ph

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Užívateľská sekcia

 
 
Kto potrebuje registratúrny plán ?
 
 
Stránka je optimalizovaná pre Internet Explorer 7 a vyšší, Firefox 3, Opera 10 a Safari 4 a vyšší
(c) Copyright 2010 ADU.sk ( audit - dane - účtovníctvo)