ADU.sk, s.r.o., Rajecká 24, Bratislava, IČO : 44931352, DIČ : 2022873347, ORSR Sro 60035/B

Elektronická archivácia

archiv8Nahliadnuť do zmluvy uzatvorenej pred tromi rokmi, do formuláru daňového priznania k dani z pridanej hodnoty za október alebo pozrieť si blok za nákup z ktoréhokoľvek dňa, môže trvať iba niekoľko sekúnd.

Ponúkame vám elektronickú archiváciu všetkých spracovávaných dokumentov s členením podľa typu dokumentu a dátumu. Celková agenda jedného účtovného obdobia môže byť dodaná na ľubovolnom záznamovom médiu alebo formou multimediálneho DVD. Na želanie vám do elektronickej formy spracujeme aj iné ako účtovné doklady.

O výhodách elektronickej archivácie asi netreba nikoho presviedčať, každopádne medzi hlavné výhody patrí :

  • rýchly prístup k informáciám
  • jednoduché a adresné vyhľadávanie
  • možnosť zielania záznamov
  • selekcia prístupu definíciou prístupových práv
  • trvácnosť archivovaných záznamov
  • neporovnateľne nižšie nároky na priestor
  • jednoduché dupikovanie celého archívu

OnLineInfo :

Pre našich klientov je prístupná "Užívateľská sekcia" kde má každy kient vo svojich adresároch dostupné podklady podľa vlastných požiadaviek. Napríklad kópie daňových dokladov, mesačné výkazy DPH, mzdové podklady, súvahy, výkaz ziskov a strát a pod. Naviac v spoločných adresároch prístupných pre všetkych klientov nájdete vzory tlačív, podklady k personálnej agende, stanoviská k daňovej problematike..., takže sa 24 hodin denne a 365 dní v roku dostanete k potrebným informáciam prostredníctvom našej webovej stránky.

Už nemusíte hľadať vo svojich šanónoch, keď si potrebujete pozrieť faktúru z minulého roka, daňové priznanie alebo stanovisko k daňovej problematike. Elektronickou archiváciou a web prístupom šetríme váš čas a vy sa môžete plnohodnotne venovať podnikaniu (respektíve, necháme na vás ako využijete takto ušetrený čas).

Ak máte otázky v oblasti elektronickej archivácie, alebo máte záujem o digitalizáciu vlastných dokladov, aj ked ešte nie ste našim klientom napíšte nám na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. a my sa s vami spojíme.

 

reciklacia

Myslite už dnes na elektronické spracovanie dokladov, poradíme vám ako sa vyhnúť tlači dokladov, ktoré môžete nahradiť elektronickou formou aj v obchodnom styku a pri tvorbe daňových dokladov. Ušetríte nielen za papier, toner, tlačiareň ale prispejete aj k ochrane životného prostredia. Myslite na naše lesy, myslite elektronicky.

 

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Užívateľská sekcia

 
 
Kto potrebuje registratúrny plán ?
 
 
Stránka je optimalizovaná pre Internet Explorer 7 a vyšší, Firefox 3, Opera 10 a Safari 4 a vyšší
(c) Copyright 2010 ADU.sk ( audit - dane - účtovníctvo)