ADU.sk, s.r.o., Rajecká 24, Bratislava, IČO : 44931352, DIČ : 2022873347, ORSR Sro 60035/B

Audit účtovníctva | www.uctovnictvobezpokut.sk

audit

Audit dnes už nepredstavuje len nezávislé posúdenie správnosti účtovnej závierky firmy, ktorá vyplýva z legislatívy.

Trendom vo svete i u nás je priebežný celoročný audit účtovníctva a komplexné poradenstvo, ktoré poskytne majiteľom, manažmentu i financným inštitúciám dôležité a spoľahlivé informácie pre správne rozhodnutia.

 

Povinnosť auditu účtovnej závierky stanovuje § 19 zákona o účtovníctve č. 431/2002 v znení neskorších predpisov. Čoraz viac spoločností však aj bez tejto povinnosti oceňuje nezávislú kontrolu, ktorá odhalí potenciálne problémy a chyby, ktoré by inak zistila až daňová kontrola, čo v niektorých prípadoch môže mať okrem pokuty aj trestno právne následky.

 

Vykonávame :

audit účtovníctva

audit interných smerníc

audit skladového hospodárstva

audit personalistiky a HR

audit bezpečnostných rizík

 

PONUKA, ktorú sa oplatí využiť :

Vypracujeme Vám AUDIT účtovníctva – inými slovami skontrolujeme, či je vaše účtovníctvo vedené v zmysle platnej legislatívy a spĺňa všetky náležitosti. Ak nenájdeme žiadne chyby, bude táto služba poskytnutá bezplatne. Ak nájdeme chyby, ktoré by mali za následok pokutu zo strany správcu dane (Daňového úradu) bude cena za vykonaný AUDIT určite nižšia, ako by bola samotná pokuta. Sumu, ktorú by ste v takom prípade zaplatili, vám v celej výške odrátame, ak sa na základe zistených skutočností rozhodnete v období nasledujúcich 12 mesiacov zveriť vedenie účtovníctva našej spoločnosti.
Výsledkom auditu účtovníctva bude podrobná správa o zistených nedostatkoch vrátane doporučení ako jednotlivé nedostatky odstrániť.

Máte šancu bezplatne odhaliť všetky nedostatky skôr, ako ich zistí daňový úrad, ktorý by mohol vyvodiť aj trestnoprávnu zodpovednosť a na to sa neoplatí čakať. Môžete si byt istý, že daňová kontrola vo vašej spoločnosti bude vykonaná, otázne je iba kedy. Sami sa rozhodnite či budete čakať ako to dopadne, alebo si vopred zaistíte dobrý výsledok.

Pošlite nám mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , my sa s vami spojíme a dohodneme ďalší postup.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Užívateľská sekcia

 
 
Kto potrebuje registratúrny plán ?
 
 
Stránka je optimalizovaná pre Internet Explorer 7 a vyšší, Firefox 3, Opera 10 a Safari 4 a vyšší
(c) Copyright 2010 ADU.sk ( audit - dane - účtovníctvo)